i i У Києві відбудеться унікальний конгрес «Бізнес для Розумних Міст»! - Центр енергоефективності

Дата проведення: 29-31 січня 2019 року.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський».

«Бізнес для Розумних Міст» – це глобальний захід, що має на меті зібрати лідерів регіону для вирішення проблемних питань у містах та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів і надання послуг.

Перший день Конгресу буде присвячений участі бізнесу в трансформації міст. Мери та представники міст, урядів та приватних компаній презентують свої успішні історії участі бізнесу в трансформації міст, проінформують про те, як вони досягли реальних партнерських відносин між бізнесом та публічною владою.

День другий – «Розумні міста Регіону: досвід та виклики». Основна тема, що підлягає обговоренню на цій сесії, – «Підвищення ролі бізнесу у Стратегіях Розумних Міст (Smart City Strategies) в Україні та регіоні: нова економіка». Експерти розкажуть про економіку замкнутого циклу, технології «блокчейн», зелену та синю економіку тощо.

На додаток до Конгресу, 6 конференцій, присвячених конкретним напрямам (2 паралельні конференції за день). Під час яких буде проведено спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами, зокрема:

розумна мобільність: електричні та бездротові автомобілі, інтеграція транспортних моделей та стабільна мобільність;

розумне навколишнє середовище: відновлювана енергія та енергоефективність;

розумна економіка: промислові та інноваційні парки, їх роль у стійкому зростанні;

розумний спосіб життя: здоров’я та спорт – як технології дозволяють поліпшити якість життя та забезпечити здоровий спосіб життя;

розумний уряд: координація між публічними адміністраціями у розробці Smart проектів, е-урядуванні та інтеграції технологій в управління містами;

розумні люди: лабораторії життя, освіта, етика тощо та їх роль у трансформації міст у Розумні та Сталі.

Серед спікерів заходу представники уряду України, бізнесу та міжнародні експерти із зазначених питань, в тому числі:

Віталій Кличко, Київський міський голова, Голова Київської міської державної адміністрації;

Степан Кубів, Міністр економічного розвитку та торгівлі – перший віце-прем’єр Міністр України;

Джорді Хереу, Президент Iden City, мер Барселони (період з 2006 до 2011);

Карі Айна Ейк, Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин – OiER, Австрія,  засновник і виконавчий директор програми USC (United Smart Cities);

Артем Ліс, Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, перед цим – Голова Європейської служби BBC World Service;

Епі Людвик Некай, засновник та керівник Crowdsourcing Week, Сінгапур;

Др. Ірфан Аль Хасані, економічний експерт Офісу Конкурентоспроможності Дубаї, Департамент економічного розвитку Дубаі (DED), Уряд Дубаї, ОАЕ та багато інших.

«Бізнес для Розумних Міст» – це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада – знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартами – зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти.

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу. Попередня акредитація ЗМІ обов’язкова до 19.00 25 січня. Контактна особа для акредитації: +38 067 500 73 86 (Тетяна) або gostevatatiana@gmail.com

Детальніша інформація на сайті: www.businessforsmartcities.com

З питань медіа партнерства звертатися: gostevatatiana@gmail.com

-->